Tyck till
Talande webbLyssna

Kommunledningsgrupp

I kommunledningsgruppen sitter, förutom kommundirektören, cheferna för kommunens fem sektorer.

Camilla Broo
Kommundirektör
08-570 473 88
camilla.broo@varmdo.se

Pia Andersen
Chef för Kultur- och utbildningssektorn
08-570 481 41
pia.andersen@varmdo.se

Petra Eriksson
Chef för Ekonomi- och uppföljningssektorn
08-570 481 02
petra.eriksson@varmdo.se

Anne Lundkvist
Chef för Omsorgs- och välfärdssektorn
anne.lundkvist@varmdo.se
08-570 473 89

Frida Nilsson
Chef för Sektorn för administration, ledning och service 
08-570 474 43
frida.nilsson@varmdo.se

Lars Fladvad
T.f. chef för Samhällsbyggnads- och tillväxtsektorn 
08-570 481 15
lars.fladvad@varmdo.se

Senast publicerad: 2018-07-05

Kontakt

Värmdö kommun
Skogsbovägen 9–11, Gustavsberg
Postadress: 134 81 Gustavsberg
Telefon: 08-570 470 00

varmdo.kommun@varmdo.se

Ställ en fråga direktlänk till annan webbplats

 


Mer kontaktinformation

Mer information